Strony

wtorek, 1 marca 2011

Chlebem i solą...

Chlebem i solą witam Was na moim blogu.

zdjęcie wykonane przez: http://www.nogag.pl/

Długo nosiłam się z zamiarem zaistnienia w sieci, raz decydowałam że tak, raz że nie, "chciałabym a boję się", aż w końcu szala niezdecydowania przechyliła się na stronę TAK. I oto jestem!
Od kilku tygodni podczytuję Wasze blogi robótkowe i są one dla mnie źródłem niezliczonych inspiracji.  To co robicie jest fantastyczne!
Mam ogromną nadzieję że moje skromne blogowanie będzie tym samym dla Was. Plany i zamiary mam wielkie, robótkowe i nie tylko, oby wystarczyło mi zapału i konsekwencji do regularnego pisania. Trzymajcie za mnie kciuki! :-)

2 komentarze:

  1. Też się tak bałam jeszcze 2 miesiące temu. Teraz wiem, że to była super decyzja. Pozwoliła na poznanie wspaniałych osób, których grono ciągle się powiększa, częstsze zaglądanie przy okazji do innych i możliwość podziwiania przepięknych prac.

    OdpowiedzUsuń
  2. Założenie bloga w ubiegłym miesiącu mobilizuje mnie obecnie do wykończenia tego co od lat leży pozaczynane .Chociaż w tym czasie powstało różne kilka małych robótek.Nie wiem jak dalej będzie się rozwijać moje blogowanie ale nadal namiętnie sledzę innych poczynania.W związku z tym czasami zagoszczę i tu.Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozostawione komentarze :)